Ziemīgais brīvdienu ceļvedis

Vai jau manījāt pirmās ziemas vēsmas aiz loga, gaidot sabiedrisko transportu vai dodoties nedaudz garākā pastaigā? Jā, nudien – decembris ir klāt, tāpēc beidzot varam runāt par ziemas iestāšanos! Pat ja sniegavīru vēl gluži uzcelt nevaram, brīvdienu aktivitātēm joprojām ir gana daudz variantu – kā vienmēr, interesanti būs gan vecākiem, gan bērniem!

Baudīt

Nekas nerada lielāku svētku atmosfēru kā klasiskā baleta izrāde “Riekstkodis”! Šajās brīvdienās ticam, ka esat pelnījuši atpūsties nudien svinīgā manierē, tāpēc steidzieties iegādāt biļetes uz  izrādi par nešpetno koka lellīti. Pat ja “Riekstkoža” mērķauditorija lielākoties ir bērni, arī vecākiem konkrētā performance noteikti jāpiedzīvo. Krāšņi tērpi, izcila mūzika, svinīga atmosfēra un, protams, nevainojama deja! Izcils veids, kā iesākt šo tik satraucošo un skaisto gadalaiku.

Redzēt

Brīvdienām mazliet neformālākā gaisotnē iesakām apmeklēt jau 22. Rīgas Starptautisko filmu festivālu “2ANNAS”, kur varēs smelties kā citu kultūru iespaidus, tā arī vienkārši gūt patīkamas emocijas, vērojot bērnu filmu seansu “Pasauļu labirints”. Kā vēsta pats festivāls – tā būs neaizmirstama kino pieredze, tāpēc ņemiet bērnus aiz rokas un dodieties turp!

Piedzīvot

Īstu piedzīvojumu brīvdienās varat gūt, dodoties uz koncertizrādi visai ģimenei “Brīnumskapis un Elektriskā ģimene”. Izrādē gaidāms patiesi īsts svētku mikslis – dzirksteļu rezultātā izveidojusies Elektriskā ģimene ir gatava izgreznot Brīnumskapi līdz pat nepazīšanai. Kā viņiem tas izdosies, noskaidrojiet paši! Tā kā izrādes veidotāji plāno apceļot un iepriecināt bērnus teju visā Latvijā, tad, pat ja nesanāk uz izrādi doties šajās brīvdienās, varēsiet to paveikt līdz pat Ziemassvētkiem!

Klausīties

Kurš gan nezina neganto Ziemassvētku zagli – Grinču, vai ne? Ar tik nešpetno tēlu mums tomēr visiem saistās patīkamas svētku sajūtas, tāpēc iesakām nedēļas nogalē izbaudīt, kā stāstu iestudējuši mūsu pašu “Valmieras kinostudijas” mākslinieki. Varam pačukstsēt – “Grinča Ziemassvētki” būs ne vien muzikāls, bet arī ļoti lustīgs pasākums, kas iedzīvinās ziemīgo sajūtu visā ģimenē, pat ja aiz loga vēl čabinās lietus!

 

1. Adventes atzīmēšana

 

Brīvdienu noslēgumā pavisam noteikti nedrīkst aizmirst par 1. Adventes atzīmēšanu! Laika atskaite līdz Ziemassvētkiem teju visās Latvijas pilsētās tiks iezīmēta ar Ziemassvētku eglītes iedegšanu, tāpēc noteikti dodieties uz jums vistuvāko pilsētas centru un vērojiet, cik krāšņi šogad izrotāta eglīte jūsu pusē. Atgādinām, ka Rīgā svinīgais pasākums plānots jau sestdien, 2. decembrī, kur plkst. 17.00 Doma laukumā tiks atklāts Ziemassvētku tirdziņš un, protams, izgaismota arī Ziemassvētku eglīte! Lai priecīgs un ģimenisks svētku gaidīšanas laiks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *