Ziemassvētku brīvdienu ceļvedis

Gada gaišākie un ģimeniskākie svētki klāt jau pavisam drīz, pēc saspringtas nedēļas visi varēsim baudīt garākas brīvdienas. Līdz ar lielāku brīvo dienu skaitu, arī brīvā laika pavadīšanas iespēju ir vairāk. Piedāvājam kopā ar bēriem apmeklēt kādu krāšņu un svinīgu pasākumu, doties vakara pastaigā vai ļauties radošiem priekiem šajās brīvdienās!

Gaismas burvība Etnogrāfiskā muzeja sētās

Garajās brīvdienās jāpavada laiks ne tikai mājās ar ģimeni, bet arī dodoties kādā jaukā vakara pastaigā. Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā no pirmdienas (25. decembra) līdz pat 14. janvārim tiks papildus izgaismoti dažādi muzeja objekti un ēkas. Ielūkojoties caur lodziņiem, varēsiet ieskatīties mūsu senču ikdienas dzīvē un svētku svinēšanā. Iesakām vienu no tumšajiem vakariem pavadīt svaigā gaisā Etnogrāfiskā muzeja teritorijā! Muzejs viesiem atvērts būs no 15:00 līdz 20:00.

Piparkūku ballīte

Visas piparkūkas izceptas, bet bērniem joprojām ļoti gribas radoši izpausties un ar glazūru radīt mazus, garšīgus mākslas darbus? Piedāvājam iegriezties mājīgajā Miera ielas rajonā piektdienas vakarā. DAD cafe uz vietas būs gan piparkūkas, gan apgleznošanai nepieciešamie materiāli. Līdzi jāņem tikai labs noskaņojums un radošas domas.

Ziemassvētku brīnumi ar Grinču

Visi zinām pasaku par nejauko Grinču, kuram nepatika Ziemassvētki tāpēc, ka apkārtējie izturējās pret viņu slikti. Muzikāla pasaka visai ģimenei ir par to, kā ar mīļumu un labiem vārdiem izdodas radīt īstu Ziemassvētku brīnumu un atgūt Grinča ticību un labsirdību tieši Ziemassvētkos – brīnumu laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *