Sniegotais brīvdienu ceļvedis

Šonedēļ ziema nu iestājusies pa īstam, visā Latvijā redzējām sniegu un sajutām aukstumu. Lai arī laiks aiz loga ne vienmēr ir patīkams un piemērots ilgākai pastaigai, šajās brīvdienās ir vērts saģērbties siltāk un apmeklēt kādu no aktivitātēm, kuras patiks gan lieliem, gan maziem!

Piedzīvot gaismas maģiju

Ziema ir tumšākais gadalaiks, bet tas nenozīmē, ka viss apkārt arī kļūst tumšs un drūms. Šo sestdien ir brīnišķīga iespēja aizbraukt uz Jūrmalu un baudīt spožu gaismiņu uzburtu noskaņu Dzintaru Mežaparkā. Gaismas parka atklāšana notiks plkst. 16:30, taču visas dienas garumā parkā notiks dažādas aizraujošas aktivitātes, kā tirdziņš, darbnīcas, teātra izrāde un dažādi muzikāli priekšnesumi. Ieeja pasākumā bezmaksas.

Apskatīt vispūkainākos kaķus

Sestdien un svētdien vairāk nekā 190 dažādu šķirņu kaķi pulcēsies Dino ZOO arēnā, lai sacenstos par Starptautiskās kaķu izstādes galveno balvu. Izstādes apmeklētāji varēs aplūkot dažādu, arī ļoti retu šķirņu kaķus un nobalsot par savu favorītu. Gan sestdien, gan svētdien būs iespējams noklausīties izglītojošas lekcijas par populāriem pūkainiem milžiem – meinkūniem, kā arī pēc tam nofotografēties ar šiem kaķiem.

Sekot līdzi Ziemassvētku eglītēm to ceļā

Tieši Rīgā pirms vairāk nekā 500 gadiem tika rotāta pirmā Ziemassvētku eglīte, tāpēc katru gadu par godu šim notikumam galvaspilsētā notiek Ziemassvētku egļu ceļš – vērienīgs vides objektu festivāls. Šogad festivāls sāksies piektdien, 8. decembrī, un norisināsies līdz 14. janvārim. Līdz ar pilsētas apgaismojuma ieslēgšanos Rīgā būs iespējams aplūkot ļoti dažādas un radošas instalācijas no visdažādākiem materiāliem. Egļu ceļa dēļ ir vērts pastaigāties ilgāk piektdienas vakarā!

Dziedāt līdzi putniem

Ja šajās brīvdienās tomēr gribas uzturēties siltumā un neaizrauties ar pastaigām vakaros, noteikti jāiet uz Latvijas Nacionālo Operu skatīties un klausīties Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes “Putnu Operu”. Sestdien, 9. decembrī, būs iespēja skatīt uzvedumu gan dienā, gan vakarā. “Putnu Opera” ir stāsts par draudzības un mūzikas spēku, kas noteikti patiks mazajiem kultūras baudītājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *