Rudens brīvdienu ceļvedis

Jaunas brīvdienas nāk ar jauniem piedzīvojumiem! To, vai šī nedēļas nogale būs mazliet saulaināka kā iepriekšējā, vēl nav iespējams simtprocentīgi prognozēt, tomēr viens ir skaidrs – atpūsties nepieciešams jebkurā gadījumā. Dodieties uz kādu no šīs nedēļas aktuālajiem pasākumiem un iesāciet rudeni ar smaidu!

Redzēt

Ja vēlies, lai Tavs bērns iemīl augstas kvalitātes kino jau no mazotnes, Jums kopīgi jādodas uz Rīgas Starptautisko kino festivālu, kurš šogad norisinās no 7. līdz pat 17. septembrim. Festivāla programmā paredzēts īpašs filmu repertuārs bērniem – “Diena, kad mans tēvs pārvērtās par krūmu”, “Mākoņpuika”, “Skaistule” un “213. Istaba” paredzētas jau skolas vecuma bērniem, kuriem attiecīgo filmu scenārijs ļaus piedzīvot aizraujošu fantāzijas lidojumu. Taču aizmirsti nav arī paši mazākie – bērniem jau no 3 gadu vecuma paredzēta Animācijas īsfilmu programma, kurā mazie varēs sastapt gan Kabatas izmēra cilvēciņu, gan Atjautīgo cepumiņu un citus animācijas varoņus.

Piedzīvot

Īsts naksnīgs piedzīvojums visai ģimenei gaidāms 9. septembrī, kad Rīgā norisināsies Baltā Nakts. Laikmetīgās mākslas centrs “kim?” vakara iesākumā sagatavojis programmu “½ + ½”, kuras ietvaros norisināsies radošās darbnīcas bērniem no 4 līdz 12 gadu vecumam, bet vecāki tikmēr varēs baudīt mazliet netradicionālākas mākslas izpausmes vizuālajā pastaigā.

Darīt kopā

Sirsnība un atbalsts ir vienojošais elements ikvienā ģimenē, tāpēc 9. septembrī noteikti jādodas uz Bērnu rehabilitācijas dienas svētkiem, lai viens otram atgādinātu, cik svarīgi ir būt kopā. Labdarbības akcijas ietvaros varēsiet satikt sportistus un dejotājus no Ghetto Games, klausīties grupas Astro’n’out un Justa muzikālajos priekšnesumos, baudīt gardumus no Maxima Latvija un pievienoties daudz citās aizraujošās aktivitātēs – tie būs svētki, kas priecēs ikvienu!

Lasīt

“Es nesaprotu, ka nevar būt – man grāmatās viss var būt” – arī dzejas grāmatās iespējams rast vēl nebijušas atklāsmes un iepazīt pasauli caur rotaļīgām rindām. Jaunā bērnu dzejas gadagrāmata “Garā pupa” jau šajās brīvdienās svinēs savus atvēršanas svētkus, kur kopīgi varēsiet sastapt dzejnieci Inesi Zanderi, baudīt patīkamu un reizē izglītojošu atmosfēru un, protams, aplūkot arī jauno dzejas krājumu, jo grāmata  – tā ir lieliska vieta, kur būt!

Ārpus Rīgas

Ja tomēr pirmās rudens vēsmas gribas baudīt ārpus Rīgas, iesakām doties uz Bauskas vecpilsētas Pagalmu svētkiem. Nesteidzīgas pastaigas pa vecpilsētas ielām varēsiet apvienot ar dažādām radošām un sportiskām aktivitātēm visai ģimenei. Īpašs pārsteigums gaida arī gardēžus – piena putras, norvēģu putras, putras ar speķi vai rožlapiņu ievārījumu – svētku ietvaros norisināsies īsts putras ēšanas festivāls! Jaunu atklāsmju pilnai nedēļas nogalei noteikti dodieties turp!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *