Rudenīgo filmu maratons

Oktobris mums atnesis varenu rudeni – krāsojas lapas, termometra stabiņš krītas, un dienas kļūst arvien īsākas. Tomēr pilnīgai rudens noskaņai šis tas vēl pietrūkst. Mūsuprāt, nepieciešams kārtīgs rudenīgajam laikam atbilstošs, spocīgu filmu maratons, lai oktobra mēnesi spētu novērtēt pilnībā. Katrai nedēļas nogalei – viena filma, kuru iesakām baudīt visiem kopā – uzvāriet pilnu katlu kakao, sasedzieties un esiet blakus, lai baudītu šaušalīgāko filmu maratonu šogad!

Hokuss Pokuss (1993)

Vējainā gadalaika, vēlo rudens vakaru un Helovīnu visbaisākais stāsts – “Hokuss Pokuss”! Filmu par trīs raganām, kuras pēc 300 gadu ilgas prombūtnes atgriezušās, lai turpinātu reiz iesāktās burvestības, zina teju ikviens, tomēr katru gadu tā jāredz no jauna. Kā izrādās, ar spējām apveltītajām dāmām nav nemaz tik viegli iejusties jaunā vidē, kā arī tikt galā ar mazajiem rezgaļiem kļuvis arvien grūtāk. Turklāt “Hokuss Pokuss” jāredz jau vien tādēļ, lai smeltos iedvesmu Helovīna grandiozākajam tērpam šogad!

Šreks: Helovīnu speciālizlaidums (2010)

Zaļo, nesavtīgo un pavisam draudzīgo tēlu Šreku iemīlējis ikviens, kurš noskatījies kādu no Šreka daudzsēriju multfilmām. Bet kurš gan to būtu domājis, ka arī viņš var iedvest bailes?! Lai vai kā, šoreiz Šreks kopīgi ar labākajiem draugiem – Ēzelīti, Runci zābakos, 3 sivēntiņiem un citiem nolēmis uzsākt spocīgo stāstu maratonu, lai vienu no labākajiem stāstniekiem kronētu par Helovīnu Karali. Vai kāds no viņiem spēs nobiedēt arī jūs?

Frankenkrancis (2012)

Mūžsenais, leģendām apvītais stāsts par Frankenšteinu ir atgriezies! Atšķirība vien tāda, ka šoreiz tas iemiesojies draudzīga suņuka formātā. 2012. gada filma “Frankenkrancis” ir multiplikācijas filma, kas pavēsta seno stāstu par Frankenšteinu jau mūsdienīgākā, ģimenei draudzīgā un asprātīgā veidā. Ja “Frankenkrancis” nu ļoooti iepatīkas, filmu maratonu varat turpināt arī ar labi zināmo, veco un reizē “Jauno Frankenšteinu” (1974).

Citplanētietis (1982)

Lai noskaņotos rudens lielākajam notikumam – Helovīnam-, ne vienmēr nepieciešams šausmām apveltīts stāsts. Dažreiz pietiek pat ar necerēti aizkustinošu un reizē pārsteidzošu sižetu, kurā vientuļais puisēns Eliots negaidīti satiek savu labāko draugu – Citplanētieti. Tomēr viņu draudzībai tiek likti visdažādākie šķēršļi, kuri rudenīgajā noskaņā liek satrūkties pat vismazākajiem! Kā šādā situācijā rīkotos jūs?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *