Raženais brīvdienu ceļvedis

Nedēļa tūlīt, tūlīt noslēgsies, tomēr ikvienas beigas ir kaut kā jauna sākums! Šajās brīvdienās esiet gatavi gūt arvien jaunas emocijas, jo nedēļas nogale solās būt krāšņa – sākot ar muzikāliem priekšnesumiem un mierīgām pastaigām Kalnciema tirdziņā līdz pat sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā kopā ar citiem!

Redzēt

Kā ikkatru nedēļas nogali, Latvijas Leļļu teātris sarūpējis mazajiem teātra mīļiem īpašu izrādi par visiem tik labi zināmo tēlu uz jumta – Karlsonu. “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta” ir ne vien jaunāko paaudžu, bet visticamāk arī vecāku iemīļots stāsts, tāpēc izrāde būs priecīgs notikums kā vieniem, tā otriem. Vienīgi lieciet aiz auss, ka pēc izrādes visticamāk vienam no jums būs vēlme uzzināt, vai uz jumta nemitinās vēl kāds blēņdaris, ar kuru iedraudzēties! 🙂

Dzirdēt

Svētdien iesakām baudīt rudeni Cēsīs, kur tas tiks ieskandināts festivāla Čello Cēsis ietvaros. Festivāla gaitā paredzēta īpaša programma bērniem, kurā par muzikālu piedzīvojumu parūpēsies čella trio MELO M. Uz skatuves norisināsies piedzīvojumi okeāna dzelmē – tur skatuves mākslinieki meklēs kādu noslēpumainu radību un saskarsies ar citiem negaidītiem zemūdens pasaules pārsteigumiem, kurus papildinās gaismas un multimediju efekti. Garlaicīgi nebūs!

Piedzīvot

Ja pēc rudens iestāšanās ilgojaties pēc vasarīgām aktivitātēm, tad jau 16. septembrī dodieties uz Veselīga dzīvesveida dienu Lucavsalā! Kā jau sportiskas nodarbes, arī pasākums paredzēts gan lieliem, gan maziem. Vecāki varēs iepazīties ar izglītojošu informāciju un veselīgiem ieteikumiem, uzsākot aktīvu dzīvesveidu, bet mazākie varēs piedalīties visur, kur vien nepieciešams izskrieties un izlēkāties. Neaizmirstiet pie ieejas reģistrēties, lai pasākuma gaitā varētu pretendēt arī uz noderīgām balvām un pārsteigumiem!

Darīt kopā

Kuram gan nepatīk iepirkties?! Tomēr vēl jaukāk, ja to var darīt ģimenes lokā, papildinot jaunu lietu iegādi ar dažādām izpriecām. Šo sestdien Kalnciema kvartāla tirdziņā varēsiet baudīt patīkamu atmosfēru, iesaistoties radošajās darbnīcās, vizinoties karuselī, nogaršojot mājas saldējumu un pat gulšņājot ābeļdārza šūpuļtīklos. Īsta lauku idille lielpilsētā!

Lasīt

Grāmatu apgāds Zvaigzne ABC nācis klajā ar vienreizēju jaunumu literatūras pasaulē – Deiva Piklija “Dogmens uzdarbojas” neatstāj vienaldzīgu nevienu pašu! Grāmata radīta tieši tam, lai pēc garas dienas skolā, mazais varētu rast izklaidi kopā ar vienmēr drošsirdīgo un enerģisko policistu Dogmenu. Noslēpumu šķetināšana, draiski piedzīvojumi un smieklīgas atklāsmes – ļaujieties izklaidei jau tagad!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *