Pirmssvētku nedēļas nogales izklaides

Vasaras saulgrieži tuvojas aulekšiem – dienas beidzot ir garākas kā naktis. Tas nozīmē, ka vairāk laika paliek priekam un izklaidēm. Gulēt taču varēsim visu ziemu, tāpēc brīvais laiks jāizmanto, lai atrastu kādu jautru nodarbi visai nedēļai. Par laimi, izklaižu netrūks arī šajās brīvdienās, un atliek tikai atrast sev tuvāko!

Redzēt

Duglass ir mazs un mīļš lācēns ar pavisam plašu sirdi – ja varētu, viņš savu mīlestību uzdāvinātu ikkatram. Kādu rītu draudzīgais lāčuks pamostas pavisam saskumis, jo vēlas apskāvienu, bet kur lai tādu atrod? To, vai lācēnam izdosies atrast apskāvienu, uzzināsiet sestdien, apmeklējot Latvijas Leļļu teātra izrādi “Kur ņemt vienu apkampienu?”

Dzirdēt

Jau no 16. jūnija Jūrmalā ir iespējams apmeklēt dažādus koncertus Starptautiskā mākslas foruma “Eurojurmala” ietvaros. Jaunie talanti jau no 6 gadu vecuma rādīs savu meistarību dažādās kategorijās – dziedāšanā, dejošanā, cirka mākslā un citās. Festivāla noslēgumā apmeklētājus priecēs īpašs koncerts – “Zvaigznes un bērni”, kurā uzstāsies Miks Dukurs, Roberto Meloni, Liene Šomase un citi.

Piedzīvot

Šovasar lielā daļā Latvijas mazpilsētu notiks īpaši bērniem domātas diskotēkas un dūmburbuļu šovi. Sestdien jautrais pasākums notiks Tukumā, kur papildus aktīvai dejošanai, bērni varēs priecāties par ielu vingrotāju grupas “street warriors” pārsteidzošo priekšnesumu, kā arī piedalīties dažādās atrakcijās, cienāties ar cukurvati un nofotografēties fotostendā. Lai iegādātos biļetes un uzzinātu, kad pasākums notiks tavā pilsētā, lūkojies šeit.

Darīt kop

Vai “Avārijas Brigādes” parkā paviesoties jau paspējāt? Ja nē, tad steidziet vien uz Lielvārdi – tas ir vaļā visu jūniju! Sastapsiet gan iemīļotos varoņus – Poteriku, Bembelātu un Sīlinku – gan arī citus pārsteidzošus tēlus, piemēram, dinozaurus. Tāpat varēsiet pārbaudīt savu izturību virvju trasē, izmēģināt dažādas jautras atrakcijas un mācīties pasakas. Kam vajadzīga Disnejlenda, ja mums ir savs brīnumainais parks?

Izlasīt

Pavisam jauka grāmatiņa iznākusi izdevniecībā “Liels un Mazs” – franču rakstnieka Kloda Pontī pasaka “Cālēns Blēzs un Dzimiņas Dīnas forti”. Savādais stāsts sākas kādā rītā, kad pamostas Cālēns Blēzs, un visai kuplajai cāļu saimei paziņo, ka viņiem ir tieši 10 dienas, lai uzbūvētu dzimiņas dīnas fortus. Kas tie tādi un kā tie jābūvē? Kuros kalnos meklējams cukurs, no kādiem Grāniem tek vislabākais ūdens un kas ir Mīcīkla? Atbildes slēpjas jautrajā un krāsainajā grāmatiņā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *