Pirmssvētku brīvdienu ceļvedis

Šonedēļ laiks ir ļoti mainīgs un mānīgs, un, iespējams, svētku sajūta nav ļoti izteikta. Tomēr svētki tuvojas un līdz ar to arī brīvdienu pavadīšanas iespēju klāsts kļūst plašāks. Lai arī ziemas pastaiga brīvdienās nebūs īsti izdevusies un sniegavīru uzcelt nesanāks, iesakām apsvērt iespēju doties izbaudīt kādu no mūsu piedāvātajām aktivitātēm, lai brīvdienas nepavadītu četrās sienās.

Bezmaksas filmu seansi bērniem

Kinoteātrī K. Suns līdz 7. janvārim notiks dažādu ārvalstu bērnu filmu seansi, uz kuriem bērniem un viņu vecākiem ieeja ir par brīvu. Tas nebūs vienkāršs gājiens uz kino, bet drīzāk iepazīšanās ar citiem jauniem kino entuziastiem. Tiks demonstrētas piedzīvojumu, animācijas un citas filmas no Dānijas, Vācijas, Norvēģijas un Francijas. Piedāvātā žanru un ilgumu daudzveidība noteikti piesaistīs ikvienu. Aplūkojiet seansus nedēļas nogalē un ieplānojiet nelielu kino pēcpusdienu ar bērniem!

Izstāde “Future Live!”

Iepirkšanās centrā ELKOR Plaza jau šo piektdien, 15. decembrī, tiks atklāta vērienīga starptautiskā interaktīva izstāde visai ģimenei “Future Live!”. Izstādē būs aplūkojamas dažādas aizraujošas gaismas un skaņas instalācijas, interesanti eksponāti, kas ne tikai izklaidēs, bet arī izglītos mazos un lielos apmeklētājus.

Ziemas naktis Zoodārzā

Kad jūs pēdējo reizi esat bijuši Rīgas Zoodārzā? Tagad vairs nebūs attaisnojuma par neērtiem darba laikiem un brīvā laika trūkumu, jo Rīgas Zoodārzs par prieku mūžīgi aizņemtajiem apmeklētājiem, kā arī vienkārši tumsas un miera cienītājiem organizē nakts pastaigas. Tas nozīmē, ka kases strādās līdz plkst. 19:00, bet apmeklētāji varēs pastaigāties pa izgaismoto zoodārza teritoriju līdz pat plkst. 21:00 (iekštelpu ekspozīcija darbosies līdz plkst. 20:30). Vēlās vakara pastaigas sāksies jau piektdien, 15. decembrī. Tikai neaizmirstiet saģērbties ērti un atbilstoši laikapstākļiem!

“Ir klusa nakts”

Ziemassvētki noteikti saistās ar skaistām dziesmām vakaros. Tāpēc ir vērts sestdienas vakaru veltīt mūzikas baudīšanai jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā, kur notiks Jāņa Lūsēna rīkotais Ziemassvētku dziesmu koncerts “Ir klusa nakts”. Koncertā piedalīsies ne tikai komponists Jānis Lūsēns un divi pieredzējuši solisti – Dināra Rudāne un Ingus Pētersons, bet dziedās arī divi jaunie eņģeļu balsu īpašnieki – Elizabete Lukaševiča un Kristians Jasinskis. Dziesmu muzikālo pavadījumu atskaņos kameransamblis Jāņa Lūsēna vadībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *