Pēdējo septembra brīvdienu ceļvedis

Šīs nedēļas brīvdienas ir varens pasākumu karuselis bērniem! Un labi, ka tā, jo visu mēnesi esam cītīgi mācījušies un apguvuši jaunas zinības skolas solos – tagad laiks priecīgai atpūtai! Nedēļas nogalei esam apkopojuši izklaides iespējas visām gaumēm – kā kinomīļiem, tāpat modes un teātra cienītājiem. Pasākumu starpā gan neaizmirstiet iegādāties kādu cimdu pāri – kas zina, kādus rudenīgus brīnumums mums vēl nesīs oktobris!

Redzēt

Svētdienu rīti ir paši jaukākie brīvdienu rīti – to zina arī kinoteātris KinoBize! 1. oktobrī, plkst. 11.00 dodieties tieši tur, lai Bērnu rīta ietvaros varētu laiski baudīt visu tik iemīļoto multfilmu – Lote no Izgudrotāju ciema. Pēc filmas varēsiet arī paši iesaistīties radošajās darbnīcās, kur būs iespējams iejusties Lotes tēta – izgudrotāja lomā, kā arī pārliecināties par daudz citiem zinātniskiem brīnumiem. Lielisks dienas iesākums garantēts!

Dzirdēt

Vai atceries vienmēr jautro komēdijseriālu “Sirdsmīļā Monika”? Jāsaka, ka svētdien tikpat amizants solās būt muzikālais Burunduka TV šovs bērniem, kuru veidojis pats “Sirdsmīļās Monikas” režisors Armands Ekštets. Izrādes ietvaros ambiciozais burunduks izlemj veidot pats savu TV šovu, kurā uzstāsies zvaigznes no visas pasaules. Visiem komēdijas, TV šovu un, protams, mūzikas cienītājiem šis noteikti ies pie sirds!

Piedzīvot

Šonedēļ, protams, iespējams baudīt arī ko nedaudz nopietnāku, bet ne mazāk saistošu – vēl tikai līdz 1. oktobrim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā var aplūkot izstādi “Bērnu pasaule. 18.-20. Gadsimts”. Bērniem tā būs vēl nepieredzēta iespēja palūkoties uz to, kādas drēbes, rotaļlietas, grāmatas un aksesuārus reiz izmantoja viņu vienaudži, kā arī vecāki, iespējams, atradīs kaut ko pazīstamu no viņu bērnības un ne tikai. Jāpiebilst, ka īpaši izstāde varētu saistīt jaunās modes dāmas, kuras muzejā varēs aplūkot kleitas un citus tērpus pat no 19. gadsimta.

Darīt kopā

Zinātniskas izklaides mums joprojām cieņā! Ņemot vērā, ka skolā mazie censoņi vēl pagūs apzinīgi izprast visus fizikas likumus, par zinātnes radošo un pārsteigumu pilno pusi jāpārliecinās jau tagad! To kopīgi ģimenes lokā varēsiet izdarīt svētdien, apmeklējot zinātniskā teātra Laboratorium.lv šovu “Īssavienojums”. Šoreiz izrādes tematika aptver elektrību, kur fascinējošā gaisotnē varēsiet uzzināt visu gan par elektrodrošību, gan citām tās funkcijām.

Lasīt

Brīvdienās iesakām lasīt ko atsvaidzinošu – īstu latviešu pasaku par meža zvēriem! Jaunums grāmatu izdevniecībā Zvaigzne ABC veidots pēc 1976. gada izdevuma: “Meža drēbnieks” ir pasaku grāmata, kas vecākiem ļaus pakavēties mazliet nostaļģiskās atmiņās un atgādināt par savu mīļāko bērnības pasaku arī saviem bērniem. To, ko īsti mežā dara vāvere, kurmis, zaķis un pat ezis, iesakām lasīt kopīgi pirms gulētiešanas – saldākam miedziņam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *