Novembra brīvdienu ceļvedis

“Ko šonedēļ?” – jautājums, ko dzirdam ik reizi, kad nedēļa kaut cik jau pietuvojusies piektdienai. Nevienam nepatīk lauzīt galvu par to, kā pavadīt kārtējo nedēļas nogali, tāpēc ieskaties šajā ceļvedī un atrodi sev un ģimenei ko saistošu pirmajām šī novembra brīvdienām!

Redzēt

Visu iemīļotais stāsts par māsām Annu un Elzu un viņu sniegotajiem piedzīvojumiem stāstā “Ledus sirds” ir atgriezies vēl nebijušā formātā! Svētdien Liepājas pusē būs vērojams grandiozs cirka šovs par godu abu meiteņu piedzīvojumiem pasaku karaļvalstī, bet ar to viss izrādē nebeidzas – šovā ciemosies arī dzeltenie draugi Minioni, visu apjūsmotais Supermens un citi fantastikas pasaules varoņi. Bez šaubām – par šo brīvdienu izklaidi sajūsmā būs ikviens!

Dzirdēt

Varbūt jau būsiet dzirdējuši par vienu no senākajiem mūzikas festivāliem Latvijā – BILDES arī šogad priecēs neskaitāmus klausītājus ar muzikālo žanru daudzveidību: džezs, blūzs, roks, folks un citi. Ja arī Jūsu ģimenē mūzikai ir īpaša loma, iesakām svētdien doties uz klubu “Kaļķu vārti”, kur festivālu ieskandinās BILŽU mūziķi un viņu bērni. Sadziedāsies ne tikai tēvi ar meitām un mātes ar dēliem, bet arī veselas ģimenes, radot kopības sajūtu kā izpildītājos, tā bērnos. Varbūt tieši šis pasākums iedvesmos muzicēt arī Jūsu ģimenē! 🙂

Darīt kopā

Kas ir māksla? Varbūt uz šo jautājumu šonedēļ spēs atbildēt tieši mazākie izstāžu apmeklētāji, jo sestdien no plkst. 12.00 Laikmetīgās mākslas centra “kim?” telpās norisināsies bērnu diena. Tas gan nenozīmē, ka vecākiem ieeja liegta – nebūt nē! Pēc tam, kad būsiet aplūkojuši pašreiz aktuālākās izstādes “Virtualitātes & realitātes” un “Kāpnes uz meloni”, varēsiet kopīgi iesaistīties meistardarbnīcā “No punkta līdz pilsētai”. Tur izstāžu iedvesmotā virtuālā un inovatīvā tehnikā roku varēs iemēģināt mini-pilsētiņas un sava mini-tēla konstruēšanā. Lai labāk saprastu, noteikti paši sestdien dodieties turp un pārliecinieties par mūsdienu mākslas šarmu!

Lasīt

Patīkamai brīvdienu lasāmvielai šonedēļ iesakām izbaudīt klasiskas vērtības – “101 dalmācietis” tagad vērojams arī jaunos, košos grāmatu vākos. Stāsts par suņukiem un viņu piedzīvojumiem, cenšoties apkarot ļaunās Kruellas de Vilas plānus, būs piemērota lasāmviela gan tiem, kuri jau paši apguvuši lasītprasmi, gan tiem, kuri vēl pārsteigumu pilnos sižetus atstāj vecāku ziņā, klausoties stāstos pirms gulētiešanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *