Lieliskas grāmatas rudens vakariem

Rudens drēgnumā jāmeklē kā sasildīties! Filmu maratons nav vienīgais veids, kā kopīgi saīsināt rudens vakarus – arī laba grāmata un tējas krūze ir klasika, no kuras atteikties nevar ne liels, ne mazs. Nodošanās kopīgai grāmatu lasīšanai un dažādu stāstu, mistēriju, pasaku un fantastikas dzīlēm būs atsvaidzinoša atpūta paralēli skolas un darba gaitām gada drēgnākajā periodā. Lai “īsto” lasāmvielu bibliotēku plauktos nebūtu jāmeklē pārāk ilgi, iespējams, savu un bērnu favorītgrāmatu atradīsi tieši šeit!

Kurmītis un rudens

Pavisam rudenīgu lasāmvielu pašiem mazākajiem sagādājusi grāmatu izdevniecība Zvaigzne ABC – “Kurmītis un rudens” ir sirsnīgs stāsts par to, kā meža zvēri kopīgi rudeni ar plūmēm iedzīvināja. Ja grūti iztēloties amizanto situāciju, tad pirms gulētiešanas šī grāmata būs tieši laikā, ļaujot fantāzijai aizceļot līdz brikšņu, krūmu un pat plūmju (!) piepildītajam mežam un vērot, kā notikumi attīstās drīz vien pēc iemigšanas. Kādus ogu un zvēru brīnumus sapnī ieraudzīji Tu?

Beilija stāsts. Aizraujošs stāsts par suni un viņa zēnu

Sirsnība nebeidz rimties, jo šī grāmata radīta ikvienam, kurš ir četrkājaino mīluļu draugs vai vismaz ļoti grib tāds būt. Stāsts par draudzību starp mājas mīluli Beiliju un viņa saimnieku Ētanu ir patiesi aizkustinošs un sasildošs, jo pavēsta par notikumiem tieši no suņa skatupunkta, tādējādi arī ļaujot bērniem iepazīt mūsu četrkājaino draugu nodomus un mīlestību pret savu vislabāko draugu – cilvēku. Grāmata ir lieliska arī tāpēc, ka tās beigās sagatavoti vairāki radoši uzdevumi, kas nodarbinās lasītāju arī pēc tam, kad grāmata būs izlasīta. Neatkarīgi no tā, vai jums ir kāds mājas mīlulis vai nē, – vairojiet labo un lasiet labas grāmatas! 🙂

Harijs Poters un Filozofu akmens

Tiem, kuri nupat, nupat jau sākuši interesēties par grāmatām un literatūru mazliet nopietnākā manierē, kā arī vecākiem, kuri izslāpuši pēc īstas rudens noskaņas, nepieciešams vakarus aizvadīt kopā ar Harija Potera grāmatu sērijām. Visticamāk lieki daudz te nav jāstāsta – burvestības un maģija iemieso tieši šī gadalaika noskaņu, taču visu mīlētais un apbrīnotais varonis Poters liek ar degsmi sekot līdzi aizraujošajiem notikumiem Cūkkārpā un arī ārpus tās. Sāciet grāmatas ar pirmo daļu, taču visticamāk jau ziemas periodā meklēsiet pēc sestās, septītās un pat astotās daļas – vēlme pēc iespējas ātrāk uzzināt, kā attīstās noslēpumiem bagātie piedzīvojumi, ir pārsteidzoša!

Rudentiņš bagāts vīrs. Radošo darbu grāmata bērniem

Ir absolūti skaidrs, ka pēc ilgas un nesteidzīgas sēdēšanas skolas solā, grāmatu lasīšanas un filmu skatīšanās gribas izmēģināt arī ko mazliet radošāku un aktīvāku. Tāpēc šo grāmatu izlasi noslēdzam ar praktisko darbu grāmatu mazajiem – iespēja iekrāsot rudeni košāku, veidot interesantas kompozīcijas un galu galā iepriecināt arī mammu un tēti ar jaunajiem mākslas darbiem bērni varēs tieši ar šo izdevumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *