Krāšņas tērpu idejas Halovīnu svinībām

Beidzot tik gaidītie svētki jau pietuvojušies un varam sākt gatavot svētku tērpu šī gada krāšņākajai un reizē noslēpumainākajai naktij – Halovīnam! Iespējams, pašiem mazākajiem jau sagādāts vesels saraksts ar nepieciešamo lietu iegādi izplānotajam kostīmam, bet pavisam iespējams, ka pēc īstās iedvesmas vēl tikai gaidiet. Kas zina, varbūt to atradīsiet tieši šeit?!

Garšīgie kostīmi

Ja Tavs bērns mīl labi paēst un Tev patīk gatavot – jums jāapvieno šīs iemaņas arī tā sauktajā Visu svēto naktī. Ar pavisam praktiskām, bet reizē ļoti vienkāršām iemaņām vari panākt, ka mazais šogad tiek pārvērsts par popkornu, ananasu vai pat gardu cukurvati. Popkorna tērpam vajadzēs tikai sarkanas krāsas bikses/svārkus, kuram jāpievieno baltas krepapīra strēmeles, turpretī augšpusē velciet baltu kreklu, kuru aplīmējiet ar dzeltenīgām saburzītām krepapīra lapām. Arī cukurvates kostīms prasīs līdzīgu pieeju – jāģērbjas rozā, bet efektam drēbēm jāpievieno vate, kura iekrāsota ar rozā krāsas flakoniņu. Ananasam savukārt nepieciešama pavisam neliela piepūle – atliek tik vien kā sameklēt dzeltenas krāsas apģērbu un izveidot krāšņu galvas rotu no zaļa kartona. Efektam iesakām pievienot arī saulesbrilles! 

Spocīgie kostīmi

Kā jau svētkiem pieklājas – arī saldumu diedelēšanai var sagādāt gana baisu un spocīgu tērpu!

Lai izveidotu zirnekļa-tīkla kostīmu, vajadzēs pavisam nedaudz: baltu filca audumu, melnu dziju un zirnekļa rotaļlietu, kuru šajā mēnesī varat iegādāties teju jebkurā rotaļlietu veikalā, kā arī, ja radošums vēl nav izsmelts, varat to pagatavot paši no, piemēram, melnas zeķes. Filca audumu kārto tā, lai tas mazajam būtu kā apmetnis – tam virsū pielīmē melno dziju un piesprauž zirnekli. Baidīsies visi, tas nu ir garantēts! Klasiskā spoka tērpam jau atkal nepieciešams pavisam maz produktu un mazliet vairāk pacietības. Bērnam jāģērbjas baltā – zēni var izmantot klasisko palagu, bet meitenēm lieti noderēs tilla auduma svārki, kas raisīs gaisīgu un noslēpumainu noskaņu. Baltajam fonam piestiprina melnas papīra acis un muti, un tērps būs gatavs. Boo!

Latviskie tērpi

Ja esat izlēmuši veļu mēnesi svinēt īsteni latviskā garā un doties ķekatās, arī tam sagatavot vērā ņemamu tērpu var būt pavisam vienkārši! Kā vienu no visjaukākajiem tērpiem jāmin cālīti, kas vienaldzīgu neatstās nevienu. Vajadzēs tik vien kā dzeltenu audumu, kuram abos galos piesietas dzeltenas lentītes – to izmantojiet kā apmetni; tāda paša auduma cepurīti, kuram piešūts/pielīmēts sarkans kartona knābītis – tā būs cepure. Ātri, vienkārši, bet bezgala jauki! Vēlam ne tikai krāšņus, bet arī piedzīvojumiem bagātus svētkus!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *