Karstākās nedēļas nogales TOP5 izklaides ģimenei

Pavasaris šogad ir pavisam apjucis. Ja vēl pirms nedēļas mūs pārsteidza sniegs, tad šīs brīvdienas solās būt pavisam tveicīgas. Ko darīsim? Skriesim pirmajā pavasara piknikā, tversim taureņus, kārtīgi saelposimies reibinoši pavasarīgo gaisu un pie viena kopā ar ģimeni apmeklēsim kādu sirsnīgu pasākumu!

Neaizmirsti, ka šonedēļ ir arī Muzeju nakts! Jau šo sestdien muzeji visā Latvijā vērs savas durvis pēc ierastā darba laika, lai par baltu velti priecētu visus interesentus ar īpašu, vēl neredzētu programmu, turklāt par baltu velti! Rīgas muzeju nakts piedāvājumu vari apskatīt šeit, taču, ja uz galvaspilsētu brīvdienās doties nesanāks, painteresējies arī par muzejiem savā pilsētā!

Redzēt

Varen jaukā pasākumā paviesosieties, ja piektdien dosieties uz Sviteni Rundāles novadā – notiks “Brīnumainais leļļu kino”. 70 minūšu garumā apmeklētājiem būs iespēja baudīt studijā “Animācijas Brigāde” tapušās bērnu filmiņas. Skatītājus priecēs gan jau iemīļotie “Avārijas Brigādes” vīriņi, gan jauni un neiepazīti multeņu tēli – ruksītis, princese, meža sargātāji, zaķīši un daudzi citi. Kas ir pats jaukākais – ieeja seansā ir bez maksas!

Dzirdēt

Pirms kāda laika aktrisei Karīnai Tatarinovai ienāca prātā varen jauka ideja – kā būtu, ja vairāki latviešu komponisti sacerētu jestru muzikālo pavadījumu pasakām? Domāts – darīts! Komponisti ķērās pie darba, un tapa LeNeSOna muzikālās pasakas. Tagad muzikālās pasakas iedzīvinājis simfoniskais orķestris, lai jau sestdien Lielajā Ģildē ar jautrajām melodijām priecētu mazos skatītājus. Jenoti, ruksīši un Pelnrušķīte jūs jau gaida!

Piedzīvot

Sestdien visas dienas garumā savus svētkus svinēs Pārdaugava. Jau no pusdienlaika ģimenes atradīs kādu interesantu nodarbi Arkādijas parkā – būs īpaši ģimenēm veltīts koncerts. Pēc tam darboties gribētāji varēs piedalīties darbnīcās, atrakcijās, izjādēs, pamieloties kafejnīcā un nopirkt ko jauku tirdziņā. Savukārt vakarpusē – zaļumballe! Sestdiena solās būt īpaši silta, tāpēc nesēdi mājās, bet traucies izpriecās uz Pārdaugavu!

Darīt kopā

Mīlestība vienmēr uzvar. Pat tad, ja priekšā ir neskaitāmi šķēršļi, labais vienmēr atradīs īsto ceļu un uzveiks tumsu. Par to stāstīts pasakā “Čūskas vainadziņi”, kas priecēs skatītājus svētdien tējnīcā “Materia”. Lugā tiks izmantotas īpaši radītas lelles, turklāt uzvedums tiks papildināts ar dzīvo mūziku – patīkamām liras un flautas skaņām. Savukārt pirms lugas sākuma darbosies arī radošā darbnīca, un mazais varēs uztapināt sev mazu piemiņu no pasākuma.

Izlasīt

20.maijā uz Kalnciema kvartālu jūs aicina izdevniecība “Liels un mazs”. Šeit tiks atklāta dzejas bilžu grāmatu sērijas “Bikibuks” izstāde “Pieliec vēl četrus klāt, un visi 100 būs akurāt”. Izstādi, kurā būs apskatāmi 2016. un 2017. gadā iznākušo bērnu dzejas grāmatu ilustrāciju oriģināli, atklās dzejniece Inese Zandere. Tāpat atklāšanā notiks radošā darbnīca, un par draudzīgām cenām varēs iegādāties sērijas “Bikibuks” dzejas grāmatiņas. Aicini arī Tu savu mazo grāmatu mīli lasīt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *