Jaungada brīvdienu ceļvedis

Pēc garajām Ziemassvētku brīvdienām esam uz pāris dienām atgriezušies ikdienas darbos, kamēr bērni bauda brīvlaiku, un šajā nedēļas nogalē jau citi svētki – Jaunā 2018. gada sagaidīšana. Neatkarīgi no tā, vai esat ieplānojuši šos svētkus svinēt mājās, šaurā ģimenes lokā, vai arī doties uz koncertiem un masu pasākumiem, šajā ceļvedī noteikti atradīsiet laika pavadīšanas iespējas, kas uzrunās gan pašus, gan arī bērnus.

Ķepu patruļa un Baltie Lāči izglābj Jauno Gadu

Tāpat kā Ziemassvētkos, arī Jaunajā gadā ir savas, brīnumainas pasakas. Sestdien maziem skatītājiem būs iespēja piedalīties aizraujošā piedzīvojumā ar draudzīgo Ķepu patruļu un daudziem citiem dzīvnieciņiem, lai lielais Jaunā gada koncerts būtu izdevies par spīti negaidītiem pavērsieniem. Izrāde notiks Rīgas Kongresu namā latviešu un krievu valodās (atsevišķos seansos) un noteikti ļoti patiks maziem skatītājiem.

Iespēja satikt Ziemassvētku vecīti

Lai arī Ziemassvētkus nosvinējām iepriekšējā nedēļas nogalē, svētki turpinās un Ziemassvētku vecītis turpina dāvināt dāvanas bērniem, kas uzvedās labi visu šo gadu. Līdz pat 31. decembrim ir iespēja doties uz T/C Domina Shopping, kur būs iespējams satikt Ziemassvētku vecīti, izstāstīt viņam par saviem labajiem darbiņiem šogad un saņemt dāvanu. Turpat netālu varēsiet arī iegādāties kārumus svētku galdam veikalā Maxima XXX. Meklējiet vecīti pie lielās svētku egles!

Svētku uguņošana krastmalā

Tāpat kā katru gadu, arī šogad 11. novembra krastmalā Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja skatīties lielo svētku uguņošanu, klausīties mākslinieku sagatavotus muzikālus priekšnesumus uz koncerta skatuves un pavadīt Jaungada nakti ārpus mājām, ģimenes un/vai draugu pulkā. Katru gadu šis vērienīgais pasākums pulcē lielu cilvēku skaitu, tāpēc iesakām būt īpaši vērīgi, dodoties svinēt kopā ar bērniem, un pastiprināti viņus pieskatīt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *