Galvaspilsētas brīvdienu ceļvedis

Klāt nedēļas patīkamākā daļa – brīvdienas, tāpēc laiks ieplānot, kā tās lieliski pavadīt. Tā kā aktivitāšu plānošanai atlicis visai maz, nedēļas nogali var aizvadīt arī vienuviet – Rīgā, kur pasākumi un dažādas izklaides nebeidz rimties ne mirkli. Arī no rudens drēgnuma šonedēļ nav jābaidās – brīvdienās sola visnotaļ mierīgu laiku un, iespējams, uzspīdēs arī pa kādam saules stariņam, tāpēc sestdiena, svētdiena jāizbauda cik, nu var!

Redzēt

Ņemot vērā, ka oktobris jau sen kā pasludināts par gada spocīgāko mēnesi, nav brīnums, ka arī teātris šajā gada periodā kļūst arvien spocīgāks. Latvijas Nacionālais teātris 15. oktobrī sagatvojis skolas vecuma bērniem pavisam šaušalīgu piedzīvojumu – izrādi “Šausmu autobuss”. Īpašu mistikas un piedzīvojuma atmosfēru rada fakts, ka izrādē tiek ielaisti TIKAI galvenie skatītāji – bērni -, tāpēc vecāki – šoreiz jums savas atvases jāuztic radošajai profesionāļu grupai. Izklausās pēc izaicinājuma gan bērniem, gan vecākiem!

Dzirdēt

Brīnišķīga mūzika ir prieks gan ausīm, gan sirdij. Sestdien vienreizēju iespēju dzirdēt augstas kvalitātes muzikālu iestudējumu nodrošina Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, kurā Vokālās katedras maģistranti izdziedās tik pārsteigumiem bagāto pasaku par Ansīti un Grietiņu. Opera paredzēta tieši mazajiem, tāpēc izrādes patīkamo skanējumu papildinās ne vien dažādi skatuviski piedzīvojumi, bet arī rotaļas un citas izklaides.

Piedzīvot

Kuram gan nepatīk garšīgi paēst… Turklāt Rudens Rīgas restorānu nedēļas ietvaros to var darīt gan liels, gan mazs! Ja gribas izbaudīt mazliet izsmalcinātākas rudens garšas vai varbūt vienkārši rast ko jaunu un palutināt savas garšas kārpiņas – tas jādara tieši tagad, jo restorānu nedēļa ilgs vien līdz 15. oktobrim. Nevajag gan bīties no “restorāna” aspekta nosaukumā – pat par pavisam simboliskām cenām varēsiet paēst 3 dažādu ēdienu maltīti, kas noteikti neliks vilties!

Darīt kopā

Nesen aktualizētais, topošais mākslas centrs “Zuzeum” atklājis jaunu un mazliet netradicionālāku mākslas izstādi “Sapņi un drāmas”. Izstāde aicina skatīties, domāt, sapņot un interesēties, tāpēc lai šo procesu padarītu mazliet interesantāku, sestdien plkst. 13.00 bērni vecumā no 4 līdz 10 gadiem aicināti piedalīties izstādes ietvaros veidotajā zīmēšanas nodarbībā. Viss nepieciešamais rotaļām ar krāsām jau būs nodrošināts, tāpēc jums atliek tikai ierasties un ļauties radošajām izpausmēm!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *