Brīvdienu ceļvedis oktobra nedēļas nogalei

Nu ko, atkal klāt brīvdienas – atkal jauni piedzīvojumi! Ja starp Helovīnam paredzēto tērpu darināšanu un citām izklaidēm paliek vēl mazliet brīvā laika, te būs pāris idejas, kādus jaunām sajūtām bagātus notikumus piedzīvot šajā nedēļas nogalē!

Redzēt

Vectēvs, kas bīstamāks par datoru,” – jā, par filmu jau dzirdēts tik daudz, bet ko darīt, ja vēl nav pagūts to noskatīties? Nevajag satraukties, jo tik negaidīto stāstu par astoņgadnieka un vectēva kopīgo draudzību vēl veselu nedēļu varēs aplūkot kinoteātrī “Forum Cinemas”. Protams, visvairāk gan iesakām uz filmas seansu doties tieši sestdien, plkst. 11.50, lai nedēļas nogales iesākums būtu nešaubīgi izdevies!

Izklaidēties

Ja vēl neesat paguvuši paviesoties vienā no radošākajām telpām Rīgā – “galerijā ISTABA”, tad varam paziņot, ka svētdien jūs tur gaidīs patīkams pārsteigums. Paralēli gardām brokastīm un mākslas darbu izstādei, ap plkst. 11.00 tur varēs vērot vienu no pēdējā laika interesantākajām režijām bērnu izrādē “Karnevāls un kartupeļu salāti”. Ņemot vērā, ka par karnevāla galveno motīvu izvēlētas četru draugu dzimšanas dienas svinības, domājams, ka daudzi no mazajiem skatītājiem varēs ar interesi vērot, kā tad svinīgās izklaides norisinās uz skatuves un galu galā – kas īsti notiek ar kartupeļu salātiem?!

Piedzīvot

“Dirty Deal Teatro” ir visnotaļ atzīta teātra grupa pieaugušo vidū, bet vai zinājāt, ka zem “DDT” slēpjas arī bērnu teātra grupa “Šmulītis”? Un kas ir vēl jaukāk – pašu gatavoto priekšnesumu “Vai otrā grupa mani dzird?” mazie mākslinieki ir gatavi atrādīt jau šajā svētdienā. Jāmin, ka izrādes forma ir vairāk liriska, kur ar dzejas palīdzību mazajiem skatītājiem tiks pastāstīts par radošumu un citiem pašizziņas procesiem. Ņemot vērā, ka tādus elementus kā “brīvība, pašizpausme un valodas spēle” paši jaunākie varbūt vēl neizprot, šis noteikti būt pietiekami aizraujošs un negaidīti labs veids, kā uzsākt lielo domāšanas procesu!

Darīt kopā

Un kur nu brīvdienu ceļvedī bez rudens izklaidēm! Iespējams, cītīgākie lasītāji būs pamanījuši, ka Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās ik sestdienu notiek kāds tematisks pasākums ģimenēm. Arī šonedēļ tur paredzēts iesaistošs pasākums rudens noskaņās: radošā darbnīca “Rudens pārsteigumi”. Mierīgai sestdienai kopā ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem rudens velšu apdarināšana būs tieši laikā!

Lasīt

Šonedēļ mums padomā nav gluži kāds literārs darbs, bet gan vesels “Bikibuka” festivāls! Par godu Rīgas grāmatu svētkiem sestdien, plkst. 11.30, Rīgas Kongresu namā tiks sarīkotas īstas dzīres kā lieliem, tā maziem grāmatu mīļotājiem – uz vietas varēs gan aprunāties ar literatūras nozares ekspertiem, gan smelties iedvesmu un pat iegādāties jaunas grāmatiņas par īpaši draudzīgu cenu – 1 EUR. Būs interesanti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *