Bērnības lielākais piedzīvojums – vasaras nometne

Vasaras brīvlaiks tuvojas vēja spārniem – atlikušas vien pāris nedēļas! Vai jau esi padomājis, kā brīvdienas pavadīs Tavs mazais ķipars? Katru dienu sēžot mājās, brīvdienas un silto laiku tā īsti nevar izbaudīt. Mums ir pāris ideju, kā atrast nodarbes pašiem mazākajiem, lai garais brīvlaiks nebūtu garlaicīgs!

Protams, bērns būs priecīgs, cauru dienu rotaļājoties ārā ar draugiem. Taču spēcīgā atmiņā noteikti paliks kāds aizraujošs vasaras piedzīvojums, kura laikā viņš ne tikai iepazīs jaunus draugus, bet iemācīsies arī ko vērtīgu. Sevi interesējošu nometni atradīs ikviens – mazie sportisti, mākslinieki, dziedātāji, dzīvnieku draugi vai grāmatu mīļi. Ja uzskati, ka Tavs bērns ir pārāk mazs, lai nedēļu vai divas pavadītu ārpus mājas, neuztraucies – Tu noteikti arī savā tuvumā vari atrast kādu dienas nometni.

Visgrūtākais, noteikti, ir atrast savam bērnam piemērotāko nometni. Šeit talkā nāks Valsts Izglītības un Satura centra izveidotā mājaslapa. Tur atrodamā karte liecina, ka Latvijā bērnu vasaras nometņu netrūkst – tās pārpārēm atradīsi gan lielāku, gan mazāku pilsētu un ciemu tuvumā. Turpat ērti un pārskatāmi vari arī pārbaudīt, vai nometne ir saskaņota ar Veselības inspekciju, VUGD, pašvaldību un PVD – pārliecinies, vai nometne tavam mazulim būs droša!

Jāatceras, ka ne vienmēr iespēja bērnam sagādāt piedzīvojumu vasaras nometnē krietni patukšos vecāku maciņus – daudzas pašvaldības nometnes sponsorē pašas, un nereti pietiek vien ar ēdināšanas un izguldīšanas izdevumiem. Turklāt jāatceras, ka bērnu vasaras nometnes ir pavisam drošas – tavs mazais ne tikai jautri pavada laiku, bet nepārtraukti ir uzraudzīts, ko diemžēl vienmēr nevar attiecināt uz vienkāršu rotaļāšanos piemājas bērnu laukumā. Sagādā savam bērnam interesantu un aizraujošu vasaras brīvlaiku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *