Aizrautīgi piedzīvojumi sirsnīgākajā nedēļas nogalē

Šonedēļ sniegs daudzviet Latvijā mūs ir pārsteidzis nesagatavotus. Tiesa gan, brīvdienas atkal solās būt siltas un saulainas. Mēs zinām, ka Māmiņdienu gaidot, jūsu ģimene ir pelnījusi atpūtu, un izklaides iespēju šonedēļ netrūks – izrādes, koncerti un radošas darbnīca, atliek tikai izvēlēties sev tuvāko!

Sestdien, 13. maijā, aizvediet mazākos uz jauku pasākumu Maxima XXX lielveikalā Slokas ielā 115 – bērni no 12.00 līdz 15.00 kopā ar Ellu varēs gatavot īpaši interesantus apsveikumus savai māmiņai. Darbnīcā varēs izpausties pēc sirds patikas – zīmēt, līmēt, aplicēt – uz vietas būs visi nepieciešami materiāli, turklāt jāmaksā par dalību nebūs. Par padarīto darbiņu priecāsies gan mamma, gan mazais mākslinieks!

Redzēt

13. maijā Latvijas Nacionālā Opera un Balets dodas uz Daugavpili – notiks bērniem domāta baleta izrāde “Karlsons lido…” Vai ir vēl jaukāks veids, kā mazos ķiparus iepazīstināt ar baletu, ja ne ar aizrautību sekojot līdzi jautrā, lidojošā vīriņa piedzīvojumiem? Priecāsies vecāki, atceroties bērnībā lasīto Astrīdas Lindgrēnas pasaku, un smieties nebeigs arī bērni.

Dzirdēt

Svētdien, Māmiņdienā, atdzīvojas Jūrmala – tur notiks dzīvās mūzikas labdarības koncerts bērniem “BabyFest”. Baudot koncertu no mīkstiem paklājiem un ērtiem spilveniem, krāšņo mūzikas pasauli iepazīs pat paši mazākie apmeklētāji, turklāt iegādājoties biļeti, tiks izdarīts arī kāds labs darbs – visi ienākumi nonāks labdarības fondā. Maigas šūpuļdziesmas, jestra deja, uzmundrinošs klavierkoncerts un neparasts smilšu kino –  labs sākums jaukai ģimenes kopābūšanai Mātes dienā!

Piedzīvot

13. un 14. maijā interesants pasākums būs baudāms I-DEJAS mājā  – dejas izrāde bērniem “Eksperiments ar apskāvienu”. Izrādes laikā bērnus priecēs laikmetīgās dejas priekšnesumi, kas aicinās ikvienu apmeklētāju mesties rotaļā un kopīgi noskaidrot, kādi apskāvieni ir vissiltākie. Uz izrādi īpaši aicināti 4-8 gadus veci bērni kopā ar vecākiem, taču iepazīstot deju, jautri laiku pavadīs ikviens.

Darīt kopā

Radošas un dabai draudzīgas darbnīcas piektdienu vakaros piedāvā biedrība “Homo Ecos”. Kad piektdien mazajam skola beigusies, laiks jozt uz darbnīcu “Auduma plaukti”. Bērni ne tikai iemācīsies izgatavot ko noderīgu, bet sapratīs, cik svarīga ir otrreizējā pārstrāde. Ne vienmēr lietas, kuras mums nav vajadzīgas, ir jāmet ārā – bieži vien ar tām ir iespējams paveikt vēl daudz!

Izlasīt

Joprojām siltā atmiņā palikusi jaukā multenīte “Joka pēc alfabēts”. Tagad tās autori pašiem mazākajiem piedāvā interaktīvu grāmatu “Skaitāmpanti”. Grāmata mazos ķiparus aicinās skaitļot, dziedāt, iegaumēt, krāsot, tāpat tā aprīkota ar kādu pavisam interesantu funckiju – mērķējot ar viedtālruni uz grāmatu, atklāt noslēpumus. Tāpat nopērkot grāmatu, bērnus priecēs jautrās Reiņa Kalnaeļļa multfilmas “Skaitāmpanti” un “Dziedošais Hugo un viņa neticamie piedzīvojumi”, kur galvenā varoņa lomā iejuties Renārs Kaupers. Patiesi sirsnīgs piedzīvojums!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *